سوالات متداول در مورد انیمیشن سازی

ممکن است سوال شما یکی از موارد معمول زیر در مورد سفارش انیمیشن باشد

هزینه تولید انیمیشن توسط تیم تارا چقدر می شود؟

هزینه تولید هر انیمیشن بسته به فاکتور های متفاوتی دارد. از جمله اینکه کدام نویسنده فیلمنامه را نوشته باشد تا اینکه چه جلوه های ویژه انیمیشنی روی آن اجرا شده باشد، متفاوت خواهد بود. گاه بسته به میزان هزینه ای که مشتری میتواند بکند طرح اجرایی خاصی از انیمیشن در نظر گرفته می شود. برای اطلاع بیشتر از قیمت گذاری به صفحه قیمت گذاری مراجعه کنید.

زمان مورد نیاز برای تولید انیمیشن توسط تیم تارا چه مدت طول می کشد؟

بسته به نوع انیمشن درخواستی است. قطعا انیمیشن های سه بعدی بیش از انیمیشن های دو بعدی کات اوت زمان برند. موشن گرافی ها هم از سایرین به زمان کمتری نیاز دارند.

 

تیم انیمشن تارا سعی بر آن دارد تا با ایجاد تعادل بین سفارش ها و میزان بازده کمی تولید، هر چه سریعتر پروژه های محوله را به انجام برساند.

 

اما در کل میتوان گفت نسبت به سایر رقبا، تیم انیمیشن تارا میتواند سریعتر پروژه های انیمیشن را انجام دهد.

چگونه می توان در اجرای انیمیشن به تیم تارا کمک کرد؟

کمکی که مشتریان محترم میتوانند پس از سفارش انیمیشن به تیم تارا کنند به موارد زیر ختم می شود:

 

  • اولا باور داشته باشند که انیمیشن سازی یک کار پر هزینه و پر زحمت و وقت گیر است. خود همین باور کمک میکند تا مشتری بیشتر وضعیت انیمیشن سازی را درک کند و اینکه به تیم تارا فرصت بیشتری برای اجرای پروژه انیمیشن را بدهد.

 

  • در ثانی اگر مشتری جزییات طرح خود را بطور مفصل بنویسد و در صفحه سفارش برای ما ارسال کند، به تیم تارا کمک کرده است تا نوسندگان بهتر موضوعی را که قرار است فیلمنامه اش را بنویسند، متوجه شوند.
چگونه فاکتور خدمات انیمیشن را دریافت کنیم؟

پس از اجرای انیمیشن و دریافت هزینه ها، شرکت انیمیشن سازی تارا (دانش بنیان) فاکتور پروژه انیمیشن را برای شما مشتریان گرامی تهیه و در صورتیکه از شهرستان های کشور باشید، از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد نمود.

چه تضمینی که تیم شما پروژه انیمیشن سفارش داده شده با با کیفیت مناسب انجام خواهد داد؟

قبل از اجرای انیمیشن، در ابتدا بین مشتری و شرکت انیمیشن سازی تارا یک قرارداد انیمیشن که یک نسخه از آن در دست مشتری و یک نسخه از آن در دست شرکت انیمیشن سازی تارا خواهد بود، بسته می شود.

شرکت انیمیشن سازی تارا یک شرکت سهامی خاص تحت نظر پارک علم و فناوری شهرکرد می باشد که در راستای اجرای اهداف دانش بنیان همواره سعی بر آن دارد تا بهترین کار را برای مشتریان اجرا کند.

از طرفی استقرار شرکت انیمیشن سازی تارا در مکان دولتی ( در مرکز رشد واحد های فناور) و قابل پیگیری بودن حضوری شرکت، خود دلیلی بر تضمین اجرای صحیح پروژه انیمیشن می باشد.

از کجا می توانم کار شما را ببینم؟

پس از اجرای هر فاز پروژه انیمیشن، تصاویری از مرحله اجرای آن برای شما ارسال خواهد شد.

 

از طرفی برای بازدید حضوری می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید.

تیم انیمیشن سازی تارا با افتخار از مشتریان محترم استقبال خواهد نمود.

 

شهرکرد – کوی فرهنگیان – خیابان ۱۱ اردیبهشت – پلاک ۰ – طبقه ۱

گونه میتوانیم در مورد مشاوره اجرای انیمیشن از تیم انیمیشن تارا کمک بگیریم؟

جهت اخذ طرح تولید انیمیشن و مشاوره در مورد چگونگی ساخت انیمیشن، تیم انیمیشن سازی تارا میتواند در قالب عقد قرارداد طرح اجرا و ساخت انیمیشن و راهنمایی های تخصصی در مورد ساخت انیمیشن را در خدمت عزیزان قرار دهد.

 

به این صورت که پس از عقد قرارداد مبنی بر اینکه چه طرح انیمیشنی را میخواهید اجرا کنید ( انیمیشن دو بعدی، سه بعدی، با کدام نرم افزار ها و …) پس از اینکه این جزییات مشخص شدند، تیم انیمیشن سازی تارا با افتخار تجربه های خود را در راستای اجرای انیمیشن در خدمت شما عزیزان قرار میدهد.